Filtr Biznesu
REKLAMA

Zakład Mechaniki Maszyn i Urządzeń Rolniczych Sławomir Biardzki

Zakład Mechaniki Maszyn i Urządzeń Rolniczych Sławomir Biardzki powstał w 1991 roku w miejscowości Zbuczyn w woj. Mazowieckim. Firma zajmuje się produkcją i sprzedażą maszyn rolniczych oraz podzespołów i części zamiennych. Szczególne miejsce w naszej działalności zajmuje produkcja opryskiwaczy polowych w różnych odmianach oraz kosiarek rotacyjnych. Wytwarzamy również cały asortyment podzespołów i części do opryskiwaczy: pompy, rozpylacze, głowice obrotowe, dysze RSM, elementy konstrukcyjne opryskiwaczy i kosiarek.

Wieloletnie doświadczenie, nowoczesna technologia i doświadczona załoga gwarantują trwałość oraz niezawodność naszych produktów.Wysoką jakość naszych maszyn zapewniamy poprzez bieżącą kontrolę wytwarzania poszczególnych elementów w procesie produkcji. Dzięki temu nasze wyroby charakteryzują się bezawaryjną, wydajna i bezpieczną pracą.

W trosce o funkcjonalność i wygodę klienta jesteśmy otwarci na spostrzeżenia i opinię użytkowników, co przyczynia się do produkcji maszyn, które zaspokajają oczekiwania i wymagania klientów. Rezultatem naszych starań jest ciągle rosnąca liczba zadowolonych użytkowników naszych wyrobów w kraju i za granicą.

Dziękujemy za okazane nam zainteresowanie i zapraszamy do zapoznania się z treścią serwisu firmy Biardzki.
Dane kontaktowe:
Zakład Mechaniki Maszyn i Urządzeń Rolniczych Sławomir Biardzki
Północna 34
08-106 Zbuczyn
woj. mazowieckie

tel.: (25) 641-65-40
tel.: 608-058-441
tel.: 608-058-156

fax: 256416540

e-mail:

www.biardzki.eu
Słowa kluczowe:
Maszyny rolnicze mazowieckie, urządzenia rolnicze Zbuczyn, Opryskiwacze zawieszane, Opryskiwacze przyczepiane, podzespoły, części do opryskiwaczy, pompy, rozpylacze, głowice obrotowe, Kosiarki rotacyjne, dysze RSM, elementy konstrukcyjne, Rozsiewacze nawozów, Pompy, opryskiwacze polowe, części zamienne, zakład mechaniki maszyn i urządzeń rolniczych, maszyny na raty, maszyny śrutowane i malowane proszkowo
Nasza oferta w branżach:


Ilość odwiedzin: 9804

Galeria zdjęć:
Mapa - jak dojechać ?
Dane GPS:
E: 22.4497411
N: 52.0945318
Zaplanuj trasę do:
Zakład Mechaniki Maszyn i Urządzeń Rolniczych Sławomir Biardzki
Północna 34
08-106 Zbuczyn
Start (miasto, ulica, nr domu)