Event firmowy w Krakowie? Tylko z agencją starStone!

Wzmianka o imprezie firmowej wzbudza zazwyczaj jednoznaczne skojarzenia – początkowo sztywne siedzenie przy stole, później morze alkoholu i wreszcie – grupki pracowników rozpierzchających się w przeciwległe kąty sali. Każdy event firmowy, niezależnie od tego czy ma oficjalny, czy nieoficjalny charakter, powinien przede wszystkim sprzyjać integracji uczestników spotkania. Dlatego warto zorganizować imprezę, która wykraczałaby poza utarte schematy i dałaby gościom możliwość bliższego poznania się, zacieśnienia więzi i jednoczesnego zregenerowania się po miesiącach ciężkiej pracy.

Aby impreza firmowa była udana, powinna jakoś się wyróżniać. Jeśli sami nie wiemy, co zrobić, by event na długo zapadł w pamięci naszych pracowników i kontrahentów, warto zwrócić się o pomoc do profesjonalistów, którzy kompleksowo zaplanują i zorganizują za nas całe wydarzenie, czyniąc je naprawdę wyjątkowym. Na południu Polski, we Wrocławiu, Krakowie, Katowicach i okolicznych miastach, działa agencja eventowa starStone, która cieszy się wielką renomą wśród osób korzystających z jej usług. Wykwalifikowana kadra, mająca doświadczenie w organizowaniu imprez firmowych, zaproponuje scenariusz, który pobudzi wyobraźnię niejednego zleceniodawcy.

Scenariusz imprezy firmowej opiera się przede wszystkim na wyborze odpowiedniego miejsca, stylu i atrakcji, które mają towarzyszyć całemu spotkaniu. Zależy to między innymi od samych uczestników eventu i nie chodzi tu wyłącznie o ich ilość, ale także o to, kto konkretnie bierze w nim udział. Imprezy firmowe mają to do siebie, że prócz pracowników uczestniczą w nich także partnerzy biznesowi, a nawet ich rodziny. Dlatego tak ważne jest uwzględnienie potrzeb gości zanim przystąpi się do planowania eventu firmowego.

Pomysły na eventy firmowe z agencją starStone

Po wstępnym ustaleniu tego kto weźmie udział w imprezie firmowej, pracownicy agencji starStone pomogą wybrać odpowiednią lokalizację, oprawę, wszelkie atrakcje i catering, a następnie wszystko zorganizują. Oprócz dysponowania rozległą listą kontaktów, starStone posiada również własny sprzęt i meble eventowe, dzięki czemu wszystko co niezbędne do zorganizowania imprezy otrzymamy w jednym miejscu.

Eventy firmowe mogą być organizowane z różnych powodów. Pracodawcy decydują się na imprezy z okazji jubileuszu firmy, otwarcia nowej siedziby, targów albo po prostu w ramach integracji pracowników i kontrahentów. Każdy z tych eventów firmowych może być organizowany zarówno w plenerze, jak i w przestrzeni zabudowanej. Oczywiście dla danej okazji jedne formy będą odpowiedniejsze od drugich, zwłaszcza, jeśli w imprezie mają wziąć udział także dzieci współpracowników. Oto kilka inspiracji, które mogą pomóc w podjęciu decyzji, czyli najpopularniejsze typy eventów firmowych:

  • Pikniki

  • Garden party

  • Przyjęcia i bankiety

  • Uroczyste kolacje

  • Gale

  • Imprezy wyjazdowe

Każda z tych imprez jest inna – mniej lub bardziej oficjalna – co czyni każdą z nich wyjątkową. Wszystko zależy od indywidualnych preferencji i wstępnych pomysłów, jakie kiełkują nam w głowie, jednak najważniejsze jest to, aby wziąć pod uwagę nie tylko okoliczności mające towarzyszyć potencjalnej imprezie firmowej, ale także upodobania gości. Po zdecydowaniu się na konkretny typ eventu, reszta jest już tylko formalnością, zwłaszcza, jeśli składamy odpowiedzialność za całe przedsięwzięcie na ręce profesjonalistów.

Przyjemne z pożytecznym, czyli eventy firmowe z agencją starStone

Imprezy firmowe stanowią przyjemną odskocznię od codzienności, dostarczając gościom rozrywki i przyjemności. Jednak perfekcyjnie zorganizowany event, oprócz dobrej zabawy może przynieść także wiele innych korzyści i to nie tylko organizatorowi, ale również uczestnikom spotkania. Pracownicy agencji starStone dbają o to, by stworzyć wszystkim gościom okazję do wzajemnego poznania się, zacieśnienia więzi i budowania partnerskich relacji. Wystarczy odpowiednia oprawa, ciekawe atrakcje angażujące zgromadzonych oraz szczególny klimat, który sprzyja otwartości i komunikatywności.

Poza wzmocnieniem zespołu i pogłębieniu relacji z kontrahentami, eventy firmowe dają przedsiębiorcom sposobność ukazania siebie i swojej działalności w pozytywnym świetle. Zarówno pracodawca, jak i pracownicy mają szansę kreować pozytywny wizerunek firmy i promować markę przed osobami z zewnątrz, zachęcając ich do nawiązania współpracy lub skorzystania z ich usług. A wszystko to w subtelny i sprawiający przyjemność sposób.

Eventy firmowe niosą ze sobą mnóstwo korzyści, zwłaszcza te zorganizowane z wielką starannością i zaangażowaniem. Pomagają budować świadomość marki oraz stanowią niejako podziękowanie dla zespołu za ich pracę, jednocześnie motywując ich do dalszego wytrwałego pełnienia powierzonych obowiązków. Dlatego imprezy firmowe pozwalają łączyć przyjemne z pożytecznym – dostarczają rozrywki i jednocześnie realizują konkretne cele. Każdy przedsiębiorca szukający sposobu na autopromocję, powinien zdecydować się właśnie na firmowy event, gdyż oprócz miłej odskoczni od pracy, jest to jedno z najskuteczniejszych narzędzi reklamowych.

Niezależnie od tego, czy firma znajduje się w Krakowie, we Wrocławiu, Katowicach, czy innych miastach mieszczących się na południu Polski, agencja eventowa starStone z siedzibą w Tychach, kompleksowo zajmie się realizacją imprezy firmowej w dogodnej dla Klienta lokalizacji. Co więcej, z pewnością będzie to event, który nie tylko spełni wszystkie wymagania zleceniodawcy, przynosząc mu wspomniane korzyści, ale także dostarczy każdemu uczestnikowi niezapomnianych wrażeń.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułOferty przetargów
Następny artykułHerbata owocowa w pracy

Cześć! Biznes to moja pasja i sposób na życie. Jeśli czujesz tak samo na pewno nawiążemy nić porozumienia.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ