obsługa administracyjna firm

Przed podjęciem decyzji o założeniu spółki, warto wziąć pod uwagę kilka kwestii formalnych, jakie są wymagane w urzędzie. Aby rejestracja spółki w Warszawie przebiegła bezproblemowo i w jak najkrótszym czasie, istotne będzie sporządzenie umowy spółki, która będzie zawierać: adres firmy i nazwę, wkłady wnoszone przez wspólników (akcjonariuszy), przedmiot działalności, czas trwania (o ile spółka została założona na czas określony). Sama rejestracja spółki w Warszawie to kilka kroków do przejścia. Wystarczy, że udasz się do wybranego urzędu z umową spółki, na której widnieją podpisy wszystkich wspólników oraz akcjonariuszy. A może chcesz dowiedzieć się, jakie spółki można zarejestrować w Polsce i w jaki sposób działa obsługa administracyjna firm? Oto najpopularniejsze typy spółek rejestrowanych w kraju:

 • spółka akcyjna,
 • spółka jawna,
 • spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
 • spółka komandytowa,
 • spółka komandytowo-akcyjna,
 • spółka partnerska,
 • spółka cywilna.

Jak widzisz, możliwości jest naprawdę wiele, dlatego warto wcześniej dowiedzieć się, jak w praktyce przebiega rejestracja spółki w Warszawie. Dla każdego jej rodzaju procedury są nieco inne, więc jeśli nie masz doświadczenia w tej kwestii, być może niezbędna będzie obsługa administracyjna firm przez zewnętrzne biuro. Rejestracja spółki w Warszawie odbywa się w kilku krokach:

 1. Przygotowanie dokumentów akcjonariusza.
 2. Uruchomienie konta firmowego.
 3. Wpłata kapitału zakładowego.
 4. Utworzenie siedziby.
 5. Wystąpienie o rejestrację spółki – do KRS, CEIDG.
 6. Rozpoczęcie działalności.

Jak widzisz rejestracja spółki w Warszawie, nie jest trudna, choć pomocna może okazać się obsługa administracyjna firm. Zewnętrzne biuro zajmie się kompleksowo dopełnieniem formalności urzędowych, dzięki czemu procesy rejestracyjne przebiegną sprawnie i bez zbędnych komplikacji.

Obsługa administracyjna firm – na czym polega i kto powinien z niej skorzystać?

Jeśli zdecydujesz się na pomoc profesjonalnego biura, możesz liczyć na wsparcie w zakresie rejestracji spółek w urzędach, a także prowadzenia rozliczeń skarbowych. Obsługa administracyjna firm obejmuje przede wszystkim kompleksowe doradztwo w kwestiach prawnych, podatkowych oraz dotyczące prowadzenia spółki tak, aby ta sprawnie się rozwijała. Wbrew pozorom obsługa administracyjna firm wcale nie jest kosztowna – wystarczy, że wybierzesz polecaną firmę do współpracy, a zyskasz pełną pomoc w każdym zakresie.

[Głosów:2    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ