Dystrybutor wody źródlanej czy dystrybutor filtrujący wodę – które urządzenie sprawdzi się w restauracji?

Jako właściciel restauracji cenisz sobie proste i skuteczne pomysły na jej prowadzenie? Z pewnością zdążyłeś już się przekonać, że zakup wody butelkowanej i jej sprzedaż bywają niemałym problemem. Dużo bardziej ekonomicznym i ekologicznym rozwiązaniem jest wyposażenie lokalu w odpowiedni dystrybutor wody.

Prowadzenie własnego lokalu gastronomicznego to często bardzo trudne zadanie – na wielu płaszczyznach. Wymaga to chociażby umiejętności dobrej organizacji dostaw najlepszych produktów i dbałości o jakość dań oraz obsługi gości. Ważne też jest dobre samopoczucie pracowników oraz zadowolenie Twoich klientów, bo to od nich przecież zależy, czy wyróżnisz się spośród konkurencji.

Jak jednocześnie zadbać o współpracowników oraz gości głodnych niezapomnianych wrażeń kulinarnych? Nieograniczony dostęp do wody źródlanej czy też filtrowanej to podstawa funkcjonowania każdej firmy, nie tylko restauracji. Jeśli zapewnisz w lokalu wodę najlepszej jakości z najczystszych źródeł w Polsce, zadowolisz nawet najbardziej wymagających klientów. W tym celu skorzystaj z bogatej oferty dystrybutorów firmy Eden Springs.

Dystrybutory wody z naturalną wodą źródlaną – czysta woda, dzięki której zadbasz o sprzęt kuchenny

Naturalna woda źródlana Eden jest wydobywana wyłącznie z dwóch najczystszych ujęć głębinowych w Polsce, do których należą:

  • źródło w Grodzisku Wielkopolskim – zawiera naturalnie zbilansowany zestaw składników mineralnych wskazanych dla prawidłowego funkcjonowania organizmu;
  • źródło w Częstoniewie – to średnio zmineralizowana woda odpowiednia do codziennego spożycia bez względu na stan zdrowia oraz wiek.

Przy każdej z rozlewni mieszczą się też laboratoria Eden, w których jakość wody jest stale kontrolowana. Co dwie godziny na każdym etapie jej wydobycia eksperci starannie ją badają.

Dodatkowo w Częstoniewie znajduje się źródło, z którego wydobywa się niskozmineralizowaną wodę Eden Nano o zmniejszonej zawartości magnezu i wapnia. Te właściwości sprawiają, że po zagotowaniu nie wytrąca się z niej kamień, dlatego jest ona szczególnie rekomendowana dla branży gastronomicznej. Dzięki tej wodzie lepiej zadbasz o sprzęty kuchenne, takie jak czajniki czy ekspresy do kawy, a dodatkowo przedłużasz ich żywotność i nie generujesz dodatkowych kosztów.

Dystrybutory wody źródlanej – jakość i wygoda w zasięgu ręki

W ofercie Eden Springs znajdziesz klasyczne oraz ergonomiczne urządzenia z funkcją grzania i chłodzenia wody. W tej opcji dostawy możesz liczyć na dostawy co 2 lub co 4 tygodnie. Puste butle przechowujesz zaś na specjalnych stojakach, które otrzymasz za darmo. Te rozwiązania pomogą Ci zachować porządek i dobrą organizację przestrzeni użytkowej.

W ofercie Eden Springs znajdziesz:

  • dystrybutor Indygo – klasyczna i podstawowa wersja o subtelnym designie;
  • nowoczesny dystrybutor Storm – połączenie ergonomii i designu.

Filtry do wody – poznaj zaawansowane technologie w dystrybutorach wody

Dystrybutory filtrujące w ofercie Eden posiadają jeden z najdokładniejszych systemów filtracji. Tak doskonałe parametry zostały osiągnięte dzięki najnowszym technologiom zastosowanym w filtrach, w tym w rewolucyjnym i opatentowanym przez firmę Eden systemie Oasis Green Filter®. Jego innowacyjność wynika z wyjątkowej konstrukcji – obudowa filtra może być używana wielokrotnie, zaś jedyną wymienną częścią jest biodegradowalny filtr węglowy. Takie rozwiązanie jest bardzo oszczędne i ekologiczne, ponieważ koszty wymiany filtra węglowego są niższe niż w przypadku stosowania tradycyjnych filtrów.

Dystrybutory filtrujące – nieograniczone źródło smacznej wody

Wystarczy, że podłączysz dystrybutor do kranu dzięki adapterowi, by uzyskać wodę oczyszczoną przez nowoczesny system filtrów. Dzięki tym rozwiązaniom korzystanie z dystrybutora jest wygodne i bezpieczne, a Ty możesz podać swoim gościom świetnie przefiltrowaną wodę najwyższej jakości. Masz do wyboru dwa nowoczesne urządzenia:

  • dystrybutor J-Class – klasyczny, o subtelnym designie, który podgrzewa i chłodzi wodę;
  • dystrybutor Hi-Class – to nowoczesne urządzenie, które oprócz opcji chłodzenia i grzania zapewnia też wodę gazowaną.

Woda źródlana czy filtrowana? – wybierz dystrybutor wody dopasowany do Twoich potrzeb

Odpowiednie nawodnienie organizmu jest równie ważne, jak to, aby zawsze sięgać po zdrową wodę ze sprawdzonych źródeł. Stały dostęp do wody pitnej jest konieczny nie tylko ze względów podyktowanych prawem pracy, lecz także dla utrzymania optymalnej kondycji fizycznej i intelektualnej. Zapewnij więc pracownikom i gościom swojej restauracji to, co najlepsze – krystalicznie czystą wodę. Sprawdź, który dystrybutor sprawdzi się w Twoim lokalu.

  • Jeśli prowadzisz mniejszą restaurację, postaw na dystrybutor wody filtrowanej, który zagwarantuje Ci nieograniczone źródło krystalicznie czystej wody oraz oszczędność miejsca.
  • Gdy zarządzasz większym lokalem lub całą ich siecią, wybierz wodę źródlaną w baniakach, a dystrybutor umieść w widocznym miejscu, tak aby klienci widzieli, że o nich dbasz i sami mogli cieszyć się do woli zdrową wodą.
  • Niezależnie od tego, na który dystrybutor się zdecydujesz, wybierasz ekologiczne rozwiązanie. Zarówno butle, jak i wymienne filtry są bowiem poddawane recyklingowi. Jeżeli szczególnie zależy Ci na wspieraniu ruchu zero waste i chcesz podawać w swojej restauracji wodę z kranu, zainwestuj w filtry do wody.

Woda pełna korzyści – poznaj dodatkowe zalety współpracy z Eden Springs

Postaw na jakość i wygodę, by sprawić, że Twoja restauracja stanie się jeszcze lepszym miejscem. Zainwestuj w dystrybutory na butle lub filtrujące i ciesz się zawsze świeżą wodą. Pamiętaj też o tym, że jeśli zdecydujesz się na usługi firmy Eden, otrzymasz atrakcyjne zniżki na start oraz możliwość bezpłatnej reklamy. Poznaj wyjątkowy program Eden dla HoReCa, przeznaczony dla właścicieli restauracji, hoteli i kawiarni. W ramach tej oferty zyskasz możliwość testowania urządzeń za 1 zł lub 50% rabatu na start. Możesz też otrzymać voucher o wartości 100 zł za każdego poleconego klienta.

[Głosów:2    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ