hydraulik

Nie ma chyba takiej osoby, która nigdy nie była w potrzebie jeśli chodzi o cieknący kran czy zatkaną rurę. Każdy z nas przynajmniej raz w życiu potrzebował pomocy hydraulika. Jest to fachowiec na wagę złota, ponieważ pomoże w naprawdę krytycznych problemach czasami nawet w nocy lub w święta. Niezależnie od czasów i zastosowanej technologii hydraulik jest zawsze w cenie.

Przeczytaj też: https://www.zlecenia.pl/blog/ile-zarabia-hydraulik/

Cennik usług hydraulika – co ile kosztuje u hydraulika? 

Ceny są tutaj oczywiście podane w tak zwanych widełkach. W każdym mieście i u każdego hydraulika mogą się one różnić jednak ceny te nie będą znacząco inne. Weźmy pod uwagę cennik hydraulika ze stolicy: 

Przetkanie rury – 250 zł

Metr kwadratowy ogrzewania podłogowego – 170 – 190 zł.

Montaż brodzika –  450 zł

Demontaż punktów hydraulicznych – 110 – 130 zł

Wymiana zaworów lub syfonu – 150 – 200 zł

Naprawa spłuczki – 200 zł

Pomoce typu montaż stelaża WC -100 zł (bidetu około 110 – 120 zł)

Montaż wanny lub prysznica – 200 zł- 450 zł

Wykonanie pionu kanalizacyjnego – 500 – 700 zł. 

Są to podstawowe kwoty, które hydraulicy mają w swoich cennikach. Do ceny ostatecznej należą również  czas wykonywania zadania, komplikacje, czy był to dzień roboczy czy święto, czy właściciel mocno zaniedbał dane mienie oraz wiele wiele innych. Wszystko to sprawia, że kwoty za usługi zmieniają się indywidualnie oraz mogą się znacząco różnić od siebie nawet przy tej samej wykonanej pracy. 

Ile więc hydraulik zarabia na miesiąc?

Jak już było wspomniane wyżej każdy hydraulik będzie się inaczej cenił i dodatkowo na jego wykonaną pracę będzie wpływało jeszcze kilka innych czynników. W rekordowo dobrze płatnej Warszawie zarobki 12 tysięcy brutto na miesiąc nie są niczym zadziwiającym. W tej sytuacji jest to jednak przypadek wyjątkowy. W innych częściach Polski hydraulik zarabia średnio około 4500 zł. Raczkujący w zawodzie hydraulika mogą liczyć na około 2,5 tysiąca złotych. Właściciele firm hydraulicznych nawet trzykrotnie więcej.

Zobacz też: http://www.szkolaprzedsiebiorczosci.com.pl/2020/06/24/jak-zostac-mechanikiem-samochodowym/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ