Najlepsze blogi dla tworzących strony internetowe

Projektanci stron internetowych muszą być świadomi nowości związanych z projektowaniem stron internetowych, słowem muszą pozostać na szczycie wiadomości branżowych, trendów i nowych technologii. Standardy stale się zmieniają i wiedząc, jak pozostać istotne z projektu jest niezbędnym krokiem w byciu udanego projektanta stron internetowych. Blogi są doskonałym zasobem, aby pomóc, ale są ich tysiące. Jak wiesz, które z nich są rzeczywiście warte naśladowania? Zrobiliśmy pracę dla Ciebie i zebrał 5 niesamowite blogi projektowania stron internetowych.

Webdesigner Depot

Jeśli szukasz pomysłów projektowych i pomocy, ten blog jest twoim zasobem numer jeden. Jest to świetna interaktywna strona z dużą ilością komentarzy od innych projektantów stron internetowych szukających tych samych informacji, które są. Istnieje wiele postów, wszystkie z poradami, które można wykorzystać w codziennej pracy projektowej.

Smashing Magazine

Smashing obejmuje wszystko, od grafiki do inspiracji i projektowania. To oznacza niekończące się zasoby dla każdego elementu projektu. Mają wyznaczone sekcje dla każdego elementu pracy projektowej, dzięki czemu można łatwo znaleźć to, czego szukasz. Aktualizacje przychodzą codziennie i ten blog polecany jest przez tysiące projektantów stron internetowych jako ich najważniejsze miejsce dla pytań i inspiracji.

Blog Smashing Magazine to internetowy serwis dla profesjonalnych projektantów i programistów stron internetowych. Naszą misją jest wspieranie społeczności artykułami o najnowszych trendach i technikach w tworzeniu stron internetowych. Staramy się, aby nasze artykuły zachwycały nie ilością, ale jakością.

Web Design Ledger

WDL jest podobny do Smashing. Oba obejmują szeroki zakres tematów projektowych i trendów. WDL zapewnia całą sekcję poświęconą inspiracji, a także wskazówkom i narzędziom. Każdy post jest starannie przemyślany i dostarczany codziennie. WDL oferuje również darmowe czcionki i tutoriale układu.

Noupe

Ten blog jest świetny dla wiadomości branżowych i samouczków, jeśli jesteś początkującym projektantem lub szukasz nowych rzeczy do nauki, Noupe jest doskonałym źródłem dla tego. Tematy często obejmują WordPress, Photoshop i CSS.

Jest miejscem, gdzie znajdują się jedne z najlepszych tutoriali i artykułów dotyczących projektowania stron internetowych. Publikujemy tutoriale, które nie tylko dają świetne rezultaty i interfejsy, ale także wyjaśniają techniki stojące za nimi w przyjazny, przystępny sposób.

Onextrapixel

Szukasz wglądu w szeroką gamę tematów? Nie szukaj dalej. Chociaż może się to wydawać przytłaczające, onextrapixel wykonuje świetną robotę organizując zawartość tak, aby była łatwo dostępna. Znajdziesz tu inspiracje, porady dotyczące projektowania, tutoriale i darmowe materiały. Jest to świetny blog dla projektantów średniego i wysokiego szczebla.

Praca – projektowanie stron w Inowrocławiu

Niezależnie od tego, czy jesteś świeżo upieczonym absolwentem, który chce wkroczyć w świat designu, czy już uznanym projektantem, nadążanie za aktualnymi trendami i edukowanie się są bezcenne. Teraz nadszedł czas, aby wykorzystać swoją wiedzę w tworzeniu stron internetowych

Szukasz nowej kariery w projektowaniu stron internetowych? Sprawdź nasze oferty pracy i skontaktuj się z nami już dziś: strony internetowe Inowrocław – praca przy projektowaniu stron internetowych w biurze w Inowrocławiu bądź zdalnie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ