Finansowanie dla Twojej firmy

Polscy przedsiębiorcy borykają się z wieloma problemami. Najważniejszym z nich są zatory płatnicze, które powstają na skutek ciągle wydłużających się terminów płatności na wystawianych fakturach. Sytuacji nie ułatwiają skomplikowane procedury w przypadku ubiegania się o kredyt czy pożyczkę w banku. Brak gotówki blokuje rozwój wielu przedsiębiorstw, a często nawet utrudnia regulowanie bieżących zobowiązań. Pomocne mogą się okazać usługi finansowe dla firm oferowane przez PragmaGO®.

PragmaGO® wspiera polskie firmy

PragmaGO® to fintech doskonale znany wielu polskim przedsiębiorcom. Dzięki niemu właściciele mikro, małych i średnich przedsiębiorstw mogą się cieszyć szybkim dostępem do niezbędnego kapitału. Wszystkie procesy przebiegają całkowicie online, a decyzja o finansowaniu podejmowana jest często nawet w kilka minut. W ramach oferty firmy mogą skorzystać z finansowania faktur, faktoringu online oraz finansowania zakupów.

PragmaGO

Finansowanie faktur do 250 tys. zł

Pierwszą usługą, jaką zobaczymy po wejściu na stronę https://pragmago.pl, jest finansowanie faktur, w ramach którego wypłacane jest 100% wartości faktury. Limit, jaki można uzyskać to nawet 250 tys. zł. Usługa ta doskonale sprawdzi się w przypadku tych przedsiębiorców, którzy nie współpracują z powtarzalnymi odbiorcami lub nie potrzebują wiązać się stałą umową. Gotówka przelewana jest na konto klienta od razu po potwierdzeniu zasadności faktury przez odbiorcę wskazanego na dokumencie, a akceptacja warunków odbywa się poprzez SMS.

Dowiedz się więcej na https://pragmago.pl/finansowanie-faktur/

Faktoring całkowicie online nawet do 1 mln zł

Dla tych przedsiębiorców, którzy współpracują z powtarzalnymi odbiorcami i potrzebują stałego finansowania, PragmaGO® przygotowała usługę faktoringu online z limitem od 50 tys. zł nawet do 1 mln zł. Wystarczy wypełnić formularz na stronie www, aby później móc wygodnie zgłaszać faktury przez Strefę Klienta. Warto zwrócić uwagę na fakt, iż do usługi klienci mogą otrzymać ubezpieczenie odbiorców gratis.

Dowiedz się także, jak powinna wyglądać umowa faktoringowa!

Finansowanie wydatków firmowych

Brak gotówki na opłacenie faktur kosztowych to częsty problem, zwłaszcza w sytuacjach, gdy np. nagle konieczna jest naprawa sprzętu albo wymiana na nowy. Dzięki PragmaGO® możesz zamówić produkt lub usługę tam, gdzie chcesz i złożyć wniosek o ich sfinansowanie, dzięki czemu odroczysz płatność o 30 dni lub rozłożysz nawet na 36 wygodnych rat. Limit, o jaki można się ubiegać w przypadku finansowania zakupów to aż 100 tys. zł. Twój dostawca otrzyma gotówkę przelewem ekspresowym natychmiast po pozytywnym rozpatrzeniu Twojego wniosku.

Ogólne korzyści, jakie możesz zyskać, wybierając finansowanie w PragmaGO®:

  • Nawet dla najmniejszych firm
  • Brak ograniczeń branżowych
  • Platforma online dostępna 24/7
  • Cała oferta dostępna również w euro
  • Łatwa kalkulacja i brak ukrytych kosztów
  • Każdy formularz to tylko 4 proste kroki!

Nie pozwól, żeby chwilowy brak gotówki i wynikające z niego zatory płatnicze ograniczały w jakikolwiek sposób rozwój Twojej firmy. Postaw na szybkie finansowanie całkowicie online dostępne bez wychodzenia z domu czy biura. Dbamy o bezpieczeństwo i rozwój Twojej firmy!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ