lakier samochodowy

Powłoka ceramiczna zapewnia doskonałe rezultaty, czyniąc lakier samochodowy bardziej wytrzymałym, lśniącym i łatwiejszym do czyszczenia.

W przeciwieństwie do lakieru fabrycznego taka powłoka lepiej chroni zewnętrzną część pojazdu. Najlepszy produkt ma również właściwości hydrofobowe i sprawi, że woda i deszcz będą ściekać zamiast zbierać się na powierzchni, nie pozostawiając plam.

Powłoki ceramiczne do zabezpieczenia lakieru samochodowego

W większości przypadków zbyt długie pozostawienie pojazdu na słońcu powoduje blaknięcie, a nawet pękanie i łuszczenie lakieru. Promienie UV słońca mają destrukcyjny wpływ na powierzchnię pojazdu, co może powodować utleniania, rdzewienie i zły wygląd lakieru. Powłoki ceramiczne zapobiegają uszkodzeniom powierzchni lakieru. Ponieważ wosk samochodowy nie utrzymuje się dłużej niż 3 miesiące, musisz go regularnie nakładać. Z drugiej strony powłoka nanoceramiczna jest trwalsza, a odpowiednia powłoka z dobrą konserwacją może przetrwać kilka lat przed jej wymianą, jest to zatem zdecydowanie lepsze rozwiązanie.Dzięki takiemu zabiegowi twój pojazd otrzymuje półtrwałą warstwę ochronną, która łączy się z farbą na etapie molekularnym. Ta warstwa ochronna powłoki ceramicznej jest twardsza od miękkiego wosku i może wytrzymać niekorzystne działanie zarówno czynników zewnętrznych, jak i terenu czy błędów w myciu. W rzeczywistości nie tylko chronisz lakier pojazdu, ale także chronisz samą karoserię przed zarysowaniami i chemikaliami, a także rdzą. Standardowy wosk samochodowy ma ciepły wygląd, który staje się matowy, gdy samochód jest przez większość czasu poza domem. Porównaj to z ostrym błyszczącym wyglądem ceramicznej warstwy ochronnej, która nadaje pojazdowi mocno lśniące wykończenie, które nie blaknie pod wpływem słońca ani z upływem czasu.Raz nałożona ceramika na lakier Wrocław będzie trwać długo, co sprawia, że jest to dość wydajny produkt. Ponadto cena powłoki ceramicznej jest nadal niższa niż folia chroniąca lakier. Zawsze pamiętaj, aby tego typu usługi lakiernicze zlecać warsztatom samochodowym, które zajmują się auto detailingiem. Jeśli nie wykonasz tej czynności prawidłowo, powłoka ceramiczna może nie wyglądać dobrze, a samo nakładanie powłoki jest dość skomplikowane i czasochłonne, aby podjąć się tego zadania samodzielnie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ