Ubezpieczenia na życie, mimo wielu korzyści, jakie dają rodzinie ubezpieczonego, nadal nie są zbyt popularne wśród Polaków. Tymczasem świadczenia wypłacane w określonych sytuacjach mogą być finansowym zastrzykiem dla rodziny, która z powodu trwałej niezdolności do pracy ubezpieczonego lub jego śmierci, musiała się zmierzyć z obniżonym statusem finansowym. Jaka zatem powinna być dobra polisa na życie W Nationale Nederlanden doskonale znają potrzeby swoich klientów, co umożliwiło im stworzenie najlepszej polisy na życie.

Polisa na życie – na co zwracać uwagę


Przy zakupie polisy na życie ważne są przede wszystkim dwa aspekty: wysokość składki ubezpieczeniowej oraz wysokość sumy ubezpieczenia. Polisy na życie z Nationale Nederlanden to finansowe wsparcie dla ubezpieczonego i jego rodziny, które w zależności od wysokości składek może sięgać nawet 1 milion złotych. Wielu ubezpieczycieli wypłaca świadczenie z polisy na życie jedynie w przypadku śmierci ubezpieczonego. Polisa z Nationale Nederlanden to również świadczenie dla osób, które uległy trwałej niezdolności do pracy i samodzielnej egzystencji. Takie świadczenie można przeznaczyć zarówno jako wsparcie finansowe dla rodziny, można także wykorzystać na dodatkową rehabilitację lub leczenie jeśli świadczenie wypłacone zostanie z tytułu trwałej niezdolności do pracy. W ramach dodatkowych polis można wykupić ubezpieczenie zdrowia na wypadek nowotworu, który jest odpowiedzialny za wiele zgonów w Polsce.

Ubezpiecz swoje zdrowie z NN


Dobra polisa na życie w Nationale Nederlanden to nie tylko świadczenie finansowe na wypadek śmierci. Istotną jego częścią może być dodatkowa polisa, która chroni w przypadku niespodziewanych urazów czy zachorowania na wybrane poważne schorzenia. Ubezpieczenie zdrowia na wypadek nowotworu to jedna z takich dodatkowych polis, którą można wykupić jeśli posiada się ubezpieczenie na życie w Nationale Nederlanden. W ramach świadczenia chory otrzymuje wsparcie finansowe, z którego może korzystać rodzina chorego lub on sam, dodatkowo sam ubezpieczony może korzystać ze specjalistycznej pomocy. Na dodatkowe wsparcie w wykonywaniu codziennych czynności w domu mogą również liczyć ubezpieczeni, którzy korzystają z tego ubezpieczenia.

Ubezpiecz swoje zdrowie z NN


Ubezpieczenia zdrowotne cieszą się dużo większą popularnością niż ubezpieczenia na życie, dlatego możliwość korzystania z ubezpieczenia zdrowotnego pod warunkiem posiadania polisy na życie może stanowić ważny krok w upowszechnianiu wiedzy na temat ubezpieczeń. Tymczasem wszystkie świadczenia, wypłacane z tytułu umowy ubezpieczenia, nie są opodatkowane, zatem rodzina otrzymuje całą sumę ubezpieczenia, bez konieczności odprowadzania podatku czy dodatkowych opłat. Dodatkowe polisy, dzięki którym ubezpieczony może się zatroszczyć o swoje zdrowie, to również możliwość szybszego skorzystania z pomocy lekarzy specjalistów i pomocy diagnostycznej. Wcześniejsze zdiagnozowanie nowotworu zwiększa szanse na jego całkowite wyleczenie, co również ma duże znaczenie dla ubezpieczonego.

[Głosów:2    Średnia:4.5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ