Internetowe kantory zyskują coraz większą popularność wśród użytkowników. Oznacza to, że coraz więcej osób decyduje się na wymianę waluty przez Internet. W ten sposób można zaoszczędzić całkiem sporą sumę pieniędzy, która wynieść może nawet kilka procent transakcji.

Aby wybrać odpowiedni kantor dla siebie, wystarczy zapoznać się z jednym z rankingów. Umieszczone tam informacje pozwolą na wybór najlepszej dla siebie opcji. W naszym rankingu bierzemy pod uwagę przede wszystkim opłaty i prowizje oraz dostępność walut, które można wymieniać.

Internetowe kantory – rankingi, opinie

Jest to jeden z bardziej popularnych kantorów internetowych, które są dostępne w polskim internecie. Korzystanie z platformy jest bezpłatne, a sama platforma wygląda bardzo przyjaźnie. Większość funkcji jest dostępna z pierwszego widoku, bez konieczności zbędnego ich szukania.

Utworzenie i prowadzenie rachunku w ramach kantoru jest oczywiście bezpłatne. Jedyne, co zostało obwarowane opłatami to transakcje. Od wszystkich transakcji zrealizowanych w miesiącu kantor pobiera prowizję w wysokości od 0.08% do 0.2%. Wysokość prowizji uzależniona jest od wysokości obrotów w danym miesiącu. Im wyższy obrót, tym niższa prowizja.

Kantor umożliwia handel takimi walutami, jak: EUR, GBP, USD, RUB, CHF. Korzystanie z platformy jest w pełni bezpieczne. Kantor szyfruje dane użytkowników poprzez połączenia internetowe szyfrowane. Właściciel kantoru posiada również kantor stacjonarny, więc podlega w pełni pod nadzór. Dane są gromadzone przez GIODO.

Więcej o giełdzie walut przeczytasz na http://www.kantorywalut.pl/gieldawalut/

[Głosów:1    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ