Kantory online to przyszłość. Wygoda, bezpieczeństwo, oszczędności – oto powody, dla których warto zainteresować się kantorami online.

Kantory online to coraz częściej wybierane rozwiązanie, które powoli wypiera kantory stacjonarne oraz banki. Jakie są zalety kantorów online? Z pewnością nieograniczony czasowo dostęp do platformy, realne oszczędności, a także innowacyjne rozwiązania, które zapewniają pełen komfort obsługi.

Oszczędności

Większość naszych decyzji podejmujemy po uwzględnieniu warunków finansowych. Sprawdzamy gdzie więcej zyskamy i dokładnie tam się kierujemy. Oszczędności są priorytetem, dlatego oferta kantorów online coraz bardziej zachęca. Te mają nie tylko korzystne rozwiązania dla stałych klientów, ale także niskie spready, dzięki czemu możliwe są odczuwalne oszczędności. Spready kantorów online różnią się od tych bankowych i stacjonarnych nawet o kilkadziesiąt groszy.

Szybka transakcja

Czas to pieniądz, dlatego nie warto go marnować. Kantor internetowy Fritz Exchange zapewnia realizację aż 90% transakcji tylko w 15 minut. Kwadrans i gotowe! Koniec czekania w kolejkach i tracenia czasu. Teraz przewalutowanie trwa dosłownie chwilę.

Dostęp do wiedzy ekspertów

Kantor Fritz Exchange zatrudnia 3 grupy ekspertów, którzy obsługują firmy. Przedsiębiorca ma tym samym dostęp do dealerów walutowych, doradców ds. rynków finansowych, a także specjalistów z biura obsługi klienta. Dzięki temu korzystanie z platformy staje się intuicyjne, a w przypadku wątpliwości, każda niejasność jest wyjaśniona. 

Innowacje 

Liderzy rynku zapewniają także innowacje, takie jak kantor automatyczny. Ten przypomina bankomat, jednak ilością funkcji bije go na głowę. Kantor automatyczny wymienia waluty od ręki, jest dostępny 24 godziny na dobę, automatycznie aktualizuje kursy, wymienia 9 walut, także zapewnia obsługę w 5 językach.

Kantory online to wygoda, która zaczyna wypierać kantory stacjonarne, czy banki. Dzięki nim możemy dokonać transakcji o dowolnej porze, zaoszczędzić, skorzystać z udogodnień dla przedsiębiorców, a to wszystko nie wymaga od nas nawet wstania z fotela. Przy częstej wymianie walu warto zapoznać się z ofertą kantorów online, by zaoszczędzić czas i pieniądze, a przy okazji zadbać o swój komfort. 

[Głosów:1    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ