Pożyczki online na wakacje last minute– jak znaleźć najtańszą ofertę?

W poszukiwaniu pożyczki online na wakacje główną rolę ogrywa przeważnie czas i koszt pożyczki. Jeżeli potrzebujemy wpłacić zaliczkę na wyjazd last minute, zależy nam przecież na tym, żeby zaoszczędzić. Aby pożyczka nam w tym pomogła, jej koszt musi być naprawdę niewielki – gdzie szukać najtańszych ofert i jak nie dać się złapać na fałszywe promocje?

Pożyczki online – taniej dla zaufanych pożyczkobiorców?

Wiele firm pożyczkowych oferujących pożyczki online ma w swojej ofercie specjalną ofertę dla stałych i zaufanych klientów, którzy spłacili poprzednie zobowiązania w terminie. Czasami jest to możliwość pożyczenia większej sumy pieniędzy, a czasem bardziej atrakcyjne warunki zobowiązania.

Warto rozglądać się z takimi ofertami, zwłaszcza w wakacje, gdy w każdej chwili może się okazać, że na stronie tanich linii lotniczych właśnie pojawiły się bilety w naszym wymarzonym kierunku lub biuro podróży zaczyna wyprzedaż ofert last minute.

Jeżeli mamy na swoim koncie terminowo spłacone zobowiązanie, możemy się okazać bardzo pożądanym klientem dla firm pożyczkowych, które w okresie wakacji również ogłaszają promocje na pożyczki online.

Jak szukać promocji na pożyczki online?

By mieć pewność, że nie przeoczymy żadnej oferty, warto zarejestrować się na stronach internetowych pożyczkodawców. Założenie konta jest zwykle bezpłatne i nie zobowiązuje nas wcale do brania pożyczki, ale daje możliwość zapisania się do newslettera i otrzymywania informacji o promocjach na bieżąco.

Ofertę firm pożyczkowych możemy również śledzić za pomocą internetowych kalkulatorów i porównywarek, które monitorują strony pożyczkodawców za nas i wyłapują promocje na pożyczki online.

Jak sprawdzić całkowity koszt pożyczki online?

By mieć pewność, że wybieramy najtańszą ofertę pożyczki online, musimy brać pod uwagę całkowity koszt pożyczki, uwzględniając wszystkie opłaty, prowizje czy obowiązkowe ubezpieczenia. Zgodnie u stawą antylichwiarską, która weszła w życie trzy miesiące temu, firmy pożyczkowe są zobowiązane do podawania go w umowie, ale zanim zobaczymy ostateczny dokument, najczęściej musimy przebić się przez morze sloganów reklamowych promujących „najtańsze pożyczki”, „najniższe odsetki” i „brak jakichkolwiek opłat”.

Pamiętajmy, że takie hasła bardzo często opatrzone są gwiazdką, a niskie odsetki wcale nie muszą oznaczać, że wskazana pożyczka okaże się ostatecznie najtańsza. By wybrać najtańszą ofertę pożyczki online zawsze musimy brać pod uwagę całkowity koszt pożyczki.

Materiał promocyjny.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ